Keel | Language | Язык
☰ Menüü | Menu | Меню

Firmast

Tegevus

Premium Kaubandus OÜ asutati 2007. aastal. Põhiline tegevus on AdBlue vedeliku müük Eestis konkurentsivõimelise hinnaga. Praegusel hetkel oleme ainsa Baltimaades AdBlue tootja AB Achema litsenseeritud esindaja, kelle käest 2007. aastal saime ametliku loa kaubamärgi AdBlue kasutamiseks. Garanteerimaks AdBlue kiire tarnimise kliendini, teeme me koostööd vaid kindlate hulgiladudega ja transpordiettevõtetega, omame ka enda autotranspordi. Tänu sellele oleme lühendanud AdBlue tarneajad Eestis ühe ööpäevani tellimishetkest.

Lisaks AdBlue müügile, Premium Kaubandus OÜ on Eesti keemiatooteid produtseeriv ettevõte. Eratarbijatele toodame mitmeid käibekemikaale ning autokosmeetikat. Tegeleme ka pesuvedelike pakendamise ja selle ekspordiga Skandinaaviasse.

Tooted

Kõrged kvaliteedinõuded, tõhusus ning kasutusmugavus on omadused, millest lähtume oma töös, hoolimata sellest, kas toodame eratarbijale või tööstusettevõttele. Meie peamisteks toodeteks on karbamiidilahused (AdBlue ja AUS-40), erinevad pesuvahendid, destilleeritud vesi, glükoolid, tuuleklaasivedelik ning erinevad AdBlue aksessuuaarid ja pumpamistarvikud.

Tulemused

Oleme iga aastaga oma müügitulemusi parandanud. Olles suurim AdBlue edasimüüja Eestis, importime ja müüme aastas ca. 15000 m³ AdBlue vedelikku.