Helista: +372 655 9077

AdBlue jaam

Müüme automaatseid AdBlue-dosaatoreid kaubanduslikuks kasutamiseks, mis paigaldatakse bensiinijaamadesse või müüakse lepingulistele klientidele. AdBlue’i täitekolonnide mahtude valik algab 4000 liitrist. Dosaatorid tarnitakse pärast kalibreerimist ja need vastavad kõigile AdBlue vedeliku ladustamise ja jaotamise nõuetele.

AdBlue-jaam kaubanduslikuks kasutamiseks

Muutke oma tankimiskogemust meie innovaatiliste AdBlue-jaamade lahendustega, mis on loodud selleks, et tagada mugav juurdepääs AdBlue’ile, millal ja kus iganes seda vajate. Olenemata sellest, kas haldate sõidukiparki või teenindate kliente tankimisjaamas, pakub Premium Kaubandus OÜ kohandatavaid AdBlue-jaamalahendusi, mis vastavad teie vajadustele.

Tänu sellistele omadustele nagu automaatne doseerimine, kasutajasõbralik kasutajaliides ja tugev konstruktsioon tagavad meie AdBlue-jaamad tõhususe, usaldusväärsuse ja meelerahu. Usaldage Premium Kaubandus OÜ-d, et meie tipptasemel AdBlue-jaamade lahenduste abil aitame teil ehitada jätkusuutlikku tulevikku.

  • Varustatud ventilatsiooni- ja küttesüsteemiga, et vältida AdBlue’i külmumist talvel.
  • Kahekihilised kestad; lekke tuvastamise süsteem ja ületäitumise kaitse
  • Mahutid on valmistatud kvaliteetsest polüetüleenist, on vastupidavad UV-kiirgusele, külmale ja kuumusele ning säilitavad oma kuju aastaid
  • Suletud dosaatori korpus kaitseb mehaaniliste kahjustuste, äärmuslike ilmastikutingimuste ja loata juurdepääsu eest
  • Magnetvõtmete süsteem AdBlue’i tarbimise jälgimiseks teie enda sõidukite poolt või kolmandatele isikutele müümiseks.

Dokumendid

AdBlue-jaama spetsifikatsioonid