Helista: +372 655 9077

Firmast

Meie eesmärk on aidata teie ettevõttel järgida keskkonnastandardeid, vähendada heitkoguseid ja arendada jätkusuutlikumat tööstust.

Premium Kaubandus OÜ

Premium Kaubandus OÜ asutati 2007. aastal. Me toodame Eestis AdBlue heitgaasivedelikku ja tarnime seda klientidele üle Euroopa konkurentsivõimelise hinnaga. Me esindame AB Achema’t, mis on ainus ametlikult litsentseeritud tehas Baltikumis, mis toodab AdBlue’i.

2007. aastal sai meie ettevõte ametliku loa kasutada AdBlue kaubamärki. Et tagada AdBlue’i kiire tarnimine klientidele, teeme koostööd ainult usaldusväärsete ladustamis- ja transpordipartneritega ning meil on olemas paakautod. Tänu eelnevale oleme suutnud vähendada AdBlue’i tarnete maksimaalset tähtaega Eestis 24 tunnini alates tellimuse vormistamise hetkest.

Lisaks AdBlue müügile on Premium Kaubandus OÜ Eesti kõrgekvaliteediliste keemiatoodete tootja. Oleme spetsialiseerunud klaasipesuvedeliku pakendamisele konteineritesse ja selle eksportimisele Põhjamaadesse. Jaetarbijate vajaduste jaoks valmistame heledates atraktiivsetes pakendites autohooldusvahendeid ja kodukeemia kaupu.

Tooted

Kõrged nõuded kvaliteedile, tõhususele ja kasutatavusele on meie ettevõtte juhtmärgiks kõigis tootmis- ja müügiprotsessides, olgu need siis seotud tööstuslikule kasutamisele või jaetarbijatele mõeldud toodetega.

Meie peamine tootevalik hõlmab järgmist: AdBlue ja Marine Urea-40 lahused, puhastusvahendid, destilleeritud vesi, glükoolid, klaasipesuvedelik, tarvikud ja AdBlue paakide täitmiseks mõeldud pumpamisseadmed.

Põhinäitajad

Premium Kaubandus OÜ parandab aasta-aastalt oma müügitulemusi. Eesti suurima AdBlue’i tarnijana impordime ja müüme aastas ca 15000 m³ vedelikku.

Meie eelised

Tarnitakse üle Euroopa

Premium Kaubandus OÜ ei tunne piire, vaid tarnib oma suurepäraseid tooteid mitte ainult Eestis, vaid ka kogu Euroopas. Meie ulatuslikud logistilised võimalused ja strateegilised partnerlussuhted võimaldavad meil tõhusalt ja usaldusväärselt transportida AdBlue’i ja muid keemilisi lahendusi klientidele kogu mandril, hõlbustades sujuvat tegevust ja soodustades kasvu globaalses ulatuses.

Pikaajalised kliendisuhted

Me Premium Kaubandus OÜ-s mõistame, kui oluline on luua püsivaid suhteid oma klientidega. Tänu meie vankumatule pühendumisele erakordsele teenindusele ja kliendi rahulolule oleme kasvatanud püsivaid partnerlussuhteid, mis põhinevad usaldusel, usaldusväärsusel ja vastastikusel edul. Meie kliendid teavad, et nad võivad toetuda meile mitte ainult kui tarnijatele, vaid kui usaldusväärsetele liitlastele nende teekonnal tipptaseme saavutamise suunas.

Konkurentsivõimeline Hinnakujundus

Me usume, et kvaliteetse AdBlue’i ja keemiliste lahenduste kättesaadavus ei peaks olema kõrgema hinnaga. Seepärast pakume Premium Kaubandus OÜs konkurentsivõimelist hinnastruktuuri, mis võimaldab igas suuruses ettevõtetel saada kasu meie suurepärastest toodetest, ilma et see lõhkuks panga kulusid. Meie pühendumine taskukohasusele tagab, et meie kliendid saavad saavutada oma tegevus- ja jätkusuutlikkuse eesmärgid, maksimeerides samal ajal oma kasumit.

Ametliku litsentsiga AdBlue tehas

Premium Kaubandus OÜ esindab uhkusega ainsat ametlikult litsentseeritud AdBlue’i tootmistehast Baltimaades, mis rõhutab meie vankumatut pühendumist kvaliteedile ja tipptasemele. Koostöös selle hinnatud tehasega tagame, et meie kliendid saavad AdBlue-tooted, mis vastavad kõrgeimatele tööstusstandarditele, tagades meelerahu ja usalduse iga ostu puhul.

Meie tooted

Premium AdBlue

Marine Urea või AUS-40

Ammoniaagi vesilahus 25%

AdBlue jaam

Dokumendid

AdBlue Kaubamärgi õigused

AdBlue Kaubamärgi all-litsents

Skuba Eesti OÜ Soovituskiri