Helista: +372 655 9077

Marine urea or AUS-40

Olenemata sellest, kas navigeerite avamerel või siseveeteedel, usaldage Premium Kaubandus OÜ-le usaldusväärseid AUS-40 lahendusi, mis hoiavad teie laevad sujuvalt töös.

AUS-40: Urea 40%-lahendus merelaevadele

Meie AUS-40 lahenduste valik on spetsiaalselt koostatud laevamootorite rangete nõuete täitmiseks. Meie AUS-40 tooted, mis on välja töötatud koostöös tööstuse ekspertidega ja toodetud vastavalt kõrgeimatele standarditele, tagavad vastavuse keskkonnaalastele eeskirjadele, maksimeerides samal ajal mootori tõhusust.

Selleks, et suurte diiselmootoritega laevad vastaksid CO2-heite eeskirjadele, on tänapäeval ehitatavad laevad varustatud moderniseeritud SCR-süsteemidega, et vähendada lämmastikoksiidide (NOx) heitkoguseid. Need süsteemid vajavad nõuetekohaseks toimimiseks ja NOx sisalduse vähendamiseks 40% karbamiidi lahust. Protsessi käigus redutseeritakse mürgised gaasid kahjutuks veeks ja lämmastikuks.

Premium Kaubandus tarnib AUS-40 vastavalt nõuetele, mis on kehtestatud laevade SCR-süsteemide tootjate poolt. Urea lahus on värvitu ja nõrga lõhnaga vedelik, mis on inimestele ja loomadele kahjutu, mittetoksiline ja mittesüttiv.

Sõltuvalt kliendi vajadustest tarnime lahust veoautodega või 1000-liitristes IBC-konteinerites.

Dokumendid

AUS-40 ohutuskaart

AUS-40 tootespetsifikatsioon